Produkty Přehled O nás Kontakt Košík

Jednosvazkový kartáček

vyčistí veškerá zákoutí dutiny ústní

Poradna

Jednosvazkový kartáček slouží k dočištění zubů po použití klasického kartáčku. Vyčistí místa, která jsou nedostupná klasickým kartáčkem, jako jsou krčky zubů nebo zadní strany stoliček. Ačkoliv je jednosvazkový kartáček často opomíjený, je společně s mezizubním nedílnou součástí efektivního čištění zubů. Pokud navíc nosíte rovnátka, tak je jeho užitečnost nedocenitelná.

Solo kartáček

Oblast krčku zubů je místem, kde se tvoří plak s bakteriemi, které nám mohou způsobovat problémy s dásněmi i zubní kaz. Proto již před několika tisíci lety Egypťané objevili kouzlo čištění každého zubu solo. Přeci při čištění 2 párů bot nebudeme čistit všechny najednou velkým kartáčem

Kvalita na prvním místě

Unikátní jednosvazkové zubní kartáčky mají velice kvalitní štětiny s ideální tvrdostí pro čištění i těch nejmenších zubních prostor a také jsou velmi odolné. Specifické je také tělo kartáčku, které je velice zajímavě designově zpracované a dostupné v mnoha barevných provedeních. Držení je velmi pohodlné, padne do každé ruky, ať už malé, či velké.

Japonský jednosvazkový kartáček

Kartáčky PEN GRIP ONE TUFT od japonské firmy CI MEDICAL jsou unikátem v České republice. S firmou CI MEDICAL jsme začali spolupracovat již před několika lety a prozatím byly tyto kartáčky dostupné pouze na naší zubní klinice v Pardubicích. Odezva od pacientů byla velmi pozitivní, proto jsme se rozhodli nabídnout tuto specialitu širší společnosti na našem e-shopu.

Koupit

Pen grip one tuft

89 Kč
žlutý

Cookies jsou na našich stránkách užity za účelem měření návštěvnosti webů, cílení reklamy a přizpůsobení zobrazení webových stránek. Cookies najdete zde.

Souhlasím Nesouhlasím