Produkty Přehled O nás Kontakt Košík

O nás

Od dobrých zubů k dobrému kartáčku

majitel dobrý kartáček

Jmenuji se Tomáš a narodil jsem se do zubařské rodiny, a proto jsem byl od malička vedený k pravidelnému a správnému čištění zubů. Na myšlenku vlastního e-shopu se zubními kartáčky a pastami mě přivedl táta, který je používal a nabízel svým pacientům. Produkty, které zakoupíte na e-shopu, jsou používané a doporučované zubaři ze zubní kliniky RoBeDent v Pardubicích.

Na projektu Dobrý kartáček jsem začal pracovat při studiu vysoké školy v roce 2019. S nadsázkou jsem zpočátku o kartáčcích věděl jen to, že jsou na zuby a mají se používat ráno a večer. Odborné rady a informace jsem měl z první ruky doma, nebo jsem je získával od českých i zahraničních dentálních firem a výrobců. Já se zabývám obchodní a marketingovou částí e-shopu a odbornou částí se zabývá zubní klinika.

Chceme rozzářit Váš úsměv

Hlavním důvodem založení e-shopu bylo usnadnit nákup zubních kartáčků pacientům, kteří na kliniku dojíždí z dálky, a zároveň nabídnout široké veřejnosti jedinečné japonské kartáčky, které jinde v České republice nezakoupíte.

Kdo by nechtěl mít krásný zářivý úsměv?! Může ho mít každý, kdo používá správný (čtěte Dobrý) kartáček :-). Udělejte první krok a vyberte si svůj Dobrý kartáček.

Neradi nakupujete, přesto chcete zářivý úsměv?

Nemáte rádi časté a zdlouhavé nakupování a vybírání zboží? Já osobně zdlouhavé nakupování nesnáším, často nakupuji na poslední chvíli nebo až v okamžiku, kdy mi potřebné věci dojdou. Proto jsem vytvořil speciální kategorii – roční předplatné. Jak tato služba funguje a jak díky jedné objednávce ročně nebudete mít nikdy nouzi o kartáčky, zjistíte zde.

Spolupracujeme s

robedent-logo

info@dobrykartacek.cz

+420 603 790 574

  • Tomáš Benák
  • Víta Nejedlého 655
  • Chrudim
  • 537 01

Cookies jsou na našich stránkách užity za účelem měření návštěvnosti webů, cílení reklamy a přizpůsobení zobrazení webových stránek. Cookies najdete zde.

Souhlasím Nesouhlasím