Produkty Přehled O nás Kontakt Košík

Prodloužené štětiny

napomáhají dokonalému čištění zubů

Poradna

Prodloužené štětiny jsou vhodné pro pacienty s parodontózou, jelikož se lépe dostanou do postižených míst mezi dásní a zubem, do tzv. „parodontózního chobotu“. Předpokladem efektivního používání takovéhoto specifického kartáčku je pečlivě si hlídat sklon k ose zubu pod úhlem 45°. Parodontózní choboty jsou možné částečně vyčistit pouze tímto typem kartáčku (dle délky prodloužených štětin a správného sklonu).

 

Jelikož je tento kartáček náhradou klasického kartáčku pro pacienty s paradontózou, platí pro něho navíc stejné zásady, jako pro kartáček klasický.

Dostane se dál, než jiné kartáčky

Unikátní zubní japonské kartáčky se díky svým prodlouženým štětinám částečně dostanou i do mezizubních prostor a jiných méně dostupných míst. I přesto, že je čištění zubů tímto kartáčkem velmi účinné, je potřeba používat i jednosvazkový a mezizubní kartáček.

Japonský kartáček

Kartáčky PEN GRIP NAVI od japonské firmy CI MEDICAL jsou unikátem v České republice. S firmou CI MEDICAL jsme začali spolupracovat již před několika lety a prozatím byly tyto kartáčky dostupné pouze na naší zubní klinice v Pardubicích. Odezva od pacientů byla velmi pozitivní, proto jsme se rozhodli nabídnout tuto specialitu širší společnosti na našem e-shopu.

Koupit

Pen grip navi

79 Kč
červený

Cookies jsou na našich stránkách užity za účelem měření návštěvnosti webů, cílení reklamy a přizpůsobení zobrazení webových stránek. Cookies najdete zde.

Souhlasím Nesouhlasím