Produkty Přehled O nás Kontakt Košík

Klasický kartáček

dobře čistí velké plochy

Poradna

Na základní čistění zubů se používá klasický zubní kartáček. Ten by se měl používat minimálně 2x denně (ráno a večer). Zubní kartáček s malou čisticí hlavou dokáže vyčistit vaše zuby nejlépe. Pro nejúčinnější čištění zubů je potřeba kartáček držet pod úhlem 45° k zubu.

Japonský kartáček

Kartáčky PEN GRIP NAVI od japonské firmy CI MEDICAL jsou unikátem v České republice. S firmou CI MEDICAL jsme začali spolupracovat již před několika lety a prozatím byly tyto kartáčky dostupné pouze na naší zubní klinice v Pardubicích. Odezva od pacientů byla velmi pozitivní, proto jsme se rozhodli nabídnout tuto specialitu širší společnosti na našem e-shopu.

Jedinečný způsob čištění zubů

Unikátní japonské kartáčky se vyznačují malou čistící hlavou, která zajišťuje účinnější čištění, jelikož se štětiny kartáčku dostanou do míst, kam byste se s kartáčkem, který má velkou čistící hlavu, nedostali.

Úchop PEN GRIP

Kartáček je uzpůsobený pro jemné pohyby. Jeho tvar napomáhá k tomu, držet ho správným způsobem „pen grip“ = „úchop tužky“. Při správném úchopu a sklonu kartáčku 45° k zubu jste schopni efektivně čistit své zuby a masírovat dásně, abyste předešli problémům nebo již vzniklé problémy účinně řešili.

Koupit

PEN GRIP NAVI

79 Kč
žlutý
měkký

Jak vybrat tvrdost

Středně tvrdý zubní kartáček je vhodný pro pacienty, se zdravými dásněmi k běžnému dennímu používání.

Měkký zubní kartáček je ideální pro pacienty s těžkým zánětem dásní. Měkké štětiny jsou šetrné na postižené místo. Po uzdravení dásní přejděte opět na střední tvrdost štětin.

Cookies jsou na našich stránkách užity za účelem měření návštěvnosti webů, cílení reklamy a přizpůsobení zobrazení webových stránek. Cookies najdete zde.

Souhlasím Nesouhlasím