Produkty Přehled O nás Kontakt Košík

Mezizubní kartáček

je vhodný do všech mezizubních prostor

Poradna

Jediný kartáček, který se dostane do prostoru mezi zuby je právě mezizubní kartáček. Jelikož se ale i u jednoho člověka velikosti jednotlivých prostor liší, je často potřeba používat více velikostí kartáčku. Z jeho tvaru je zřejmé, že nekonkuruje ostatním typům kartáčků, ale naopak se s nimi doplňuje.

Nic ho nezlomí

Slabinou mezizubních kartáčků je brzké zlomení vodícího drátku. Vysoce odolný nerezový drátek kartáčku Stoddard, potažený ochrannou plastovou vrstvou, je zabudován do středu pouzdra a zabraňuje tak zohýbání kartáčku. Životnost jednoho kartáčku se tak zvýší na cca 14 dní.

Nejkvalitnější mezizubní kartáček

Štětinky kartáčku jsou vyrobeny ze speciálního paměťového nylonu a jsou tak výrazně odolnější proti opotřebování. Mezizubní kartáčky Stoddard skvěle drží tvar, mají spolehlivý, snadný a efektivní průtah mezizubní štěrbinou.

Nevypadává z držátka

Kartáček je uzamčen v držátku za použití revoluční technologie, která zabraňuje oddělení drátku od držátka. Každý kartáček má svou plastovou hygienickou násadku, kterou lze použít jako prodloužení držátka. Kartáček lze snadno ohnout a umožnit tak přístup do mezizubních prostor zadních stoliček. Kartáček je flexibilní a lze ho po ohnutí vrátit do původní polohy.

Koupit

Stoddard mezizubní

149 Kč
1,0mm

Cookies jsou na našich stránkách užity za účelem měření návštěvnosti webů, cílení reklamy a přizpůsobení zobrazení webových stránek. Cookies najdete zde.

Souhlasím Nesouhlasím